Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

REALITNÝ SERVIS

Úvod REALITNÝ SERVIS

Našli ste  si nehnuteľnosť bez realitnej kancelárie?

Chcete predať, prípadne darovať nehnuteľnosť  vrámci rodiny?, zriadiť, prípadne zrušiť vecné bremeno?


Ak chcete aby Vás cez katastrálne konanie previedol niekto s dlhoročnými skúsenosťami a ochránil Vás pred možnými administratívnymi, právnymi, ekonomickym nástrahami tak nás neváhajte konataktovať. Zabezpečíme odbornú komunikáciu s  bankou, znalcom, katastrom, správcom, dodávateľom služieb.  Vždy budeme stáť na vašej strane, sledujeme  však aj záujem druhej strany, aby ani jedna strana nebola zvýhodnená. Zabezpečíme všetky potrebné dokumenty,  zmluvy, návrhy,  výpisy, odpisy, vyhlásenia. Naše zmluvy predstavujú vyvážené rozloženie práv a povinností, tak aby katastrálne konanie prebehlo vždy bezpečne, korektne a legislatívne v úplnom poriadku. Dohliadneme na celý priebeh obchodu,  až po výpis z listu vlastníctva.


Zabezpečíme odpis energií, vyhotovenie preberacích protokolov  a prehlásenie energií u správcu. V prípade potreby Vám zabezpečíme sťahovaciu, stavebnú či inú overenú firmu. Využite túto možnosť a príďte sa poradiť pred tým, ako by ste mohli spraviť niečo neuvážené.


Môžete u nás objednať len  zmluvnú dokumentáciu za vopred dohodnutú cenu a katastrálne konanie zrealizovať sami.